Це було восени.Якось вночі з вулиці долинув надзвичайно дивний звук.Я боязко підійшла до вікна й побачила там... Продолжите текст(3-5 предложений) на украинском языке,пожалуйста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це було восени.Якось вночі з вулиці долинув надзвичайно дивний звук.Я боязко підійшла до вікна й побачила там украй чудернацьку картину... Тишу.  Очікуючи чогось химерного, моє серце калатало чимдуж. Воно вистрибувало. Воно нервувало. Чи може серце нервувати? Так - коли боїться.   А ніч була тихою... І тільки пісні дощу та зевсові спалахи нагадували про той, приголомшливої вроди, звук. Звук останньої серпневої ночі.