Цитатна характеристика до образу Михайлика із твору “Гуси-лебеді летять” Михайла Стельмаха

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Михайлик-ще маленький хлопчик і сприймае життя безпосередньоі щиро.Як кожна дитина , він вміе насолоджуватись життям,усенавколо для нього - справжне диво,казка.Хоч Михайлик ще тільки формуеться як особистість,та про нього все можна сказати , що це добра щира людина ,яка вміе відрізнити добрих людей від злих.Ця людина поважае дорослих і їхню працю.більш за все на світі хоче навчитися і стати вчителем. Його вчителями були власні батьки,дідусь і бабуся,веселі Мар'янка та Люба та інші.Михайлик рано навчився читати , і книги стали його вірнішими друзями .Більш за все він прагнув учитися і докладав усіх зусиль для здійсненя своеї мети!