Твір "Чим приваблює мене поема Івана Котляревського "Енеїда" ". Дуже потрібно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поема Івана Котляревського "Енеїда" приваблює своїм колоритом, живою українською мовою, тобото він використовував травестійність -- розповідь рідною мовою про різних героїв, у яких можна впізнати сучасників-краян. Автор зображав все серйозне в комічному стилі, тобто травестійно.