Твір на тему Розповідь про участь у Великій Вітчизняній війні односельців

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відтоді минуло понад шістдесят п’ять років. Але недільний червневий день 1941 року і досі у всіх подробицях пам'ятають люди старшого покоління. Про це пам'ятає історія. Саме у цей день на нашу мирну країну напала фашистська Німеччина. У страшній війні 1941-1945 років Україна втратила кожного шостого жителя — 27 мільйонів життів. Тільки на території України в руїни і згарища було перетворено 714 міст і 28 тисяч сіл. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами! 1418 днів та ночей йшли воїни вогняними дорогами війни: на фронті — солдати, а в тилу — партизани. За Батьківщину у боях вмирали однаково — дорослі і малі. Кожен день — як рік, кожен рік — як століття. Всі витримали і перемогли. Перемогли тому, що вели війну вітчизняну і справедливу. Перемогли тому, що відстояли свою Батьківщину, право на щастя, на життя.