Твір на тему Весна вже прийшла.В творі повинно бути багато прикметників.БУДЬ ЛАСКАА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Настала весна...Все пробудилося від зимового сну. Уже пташки щебечуть на деревах. Перші квіти зявляються. Підсніжники проліски ніжні фіалки. Зелена травичка проростає крізь сніг. Дорогами дзюрчать веселі струмочки. Небо голубе наче та водичка. У саді пахучий аромат цвіту неначе ніжний туман.