Твір-подяка бабусі за надісланий нею до дня вашого народження подарунок!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Бабусю, дуже дякую тобі за цей чудовий подарунок. Він дуже гарний. Завжди мріяла( мріяв) про цей подарунок. Цілую. (Ваше имя) Это конечно не творение но все же)
Гость
Привіт, люба бабусю! Дякую, тобі, за цей прекрасний подарунок. Мені дуж сподобалось(ась) ця...(сами выберите). Я в захваті. До зустрічі!