Твір-роздум на тему чи можна прожити без мобільних телефонів.ПРОШУ СРОЧНОО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю,що більшість підлітків не може прожити без мобільного телефону. Це не лише розваги,а й можливість знайти потрібну інформацію. Я залежна від свого телефону,не уявляю як люди обходились без нього раніше. Моя бабуся часто розповідала цю історію:" Було це давно,тоді ще твоя мама навчалася в інституті. Проводжала я її на вокзалі і серце було не на місці. Адже телефонів тоді не було, сидиш і  чекаєш коли тиждень,а бувало й більше. Переживала дуже за свою дитину,можливості подзвонити не було". Щоразу згадую цю історію з замиранням серця,бо важко прожити без мобільного телефону.