Твір роздум "яке обласне місто Укрїни може претендувати на звання культурна столиця України" (близько 10 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Львів виправдано носить звання культурної столиці України, адже саме тут відбувається найбільша кількість фестивалів, саме тут проводять найбільший в Україні книжковий форум, саме тут найп'янкіше лунає джаз, і тільки у Львові справжні українські традиції тісно переплітаються з європейською міською культурою.