Твір які шкільні предмети мені не подобаються

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
навчаючись в школі ми повинні недомінно знати всі предмети. але у кожного учня є свої вподобання та антивподобання. ось мені наприклад зовсім не подобається алгебра та геометрія адже я її погано розумію. на мою думку всі предмети дуже важливі тому я буду неодмінно знати всі предмети
Гость
Як на мене не всі предмети у школі є важливі. Неможливо ідеально знати все. Варто обирати те з чим ти хочеш йти по житті. Інакше намагаючись вивчити все, ти від надлишку інформації не зможеш вивчити нічого. Згадаймо будь-яких науковців. Навіть того самого Ейнштейна -вчився на двійки,  а став легендарним фізиком. Пам'ятаймо - успішні люди працюють в одній сфері.