У 3 пронумерованих пробірках без підписів містяться розчини натрій гідроксиду, калій карбонату й цинк хлориду.Як дізнатися в якій пробірці яка речовина?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
можна дізнатись за допомогою лакмусового папірця: у NaOH - вона змінить колір на синій у K2CO3 та у ZnCl3 - фіолетовий можна дізнатись також за допомогою фенот-флатеїна: у NaOH - змінить на малиновий у K2CO3 та у ZnCl3 - не змінить можна дізнатись за допомогою метилоранжу: у NaOH - жовтий у K2CO3 та у ZnCl3 - оранжовий