У двох ящиках знаходяться кольорові кульки якщо з другого ящика перекласти до першого 10 кульок то в обох ящиках кульок стане порівну якщо ж с першого ящика перекласти до другого 20 кульок то в першому ящику кульок залишиться у...

У двох ящиках знаходяться кольорові кульки якщо з другого ящика перекласти до першого 10 кульок то в обох ящиках кульок стане порівну якщо ж с першого ящика перекласти до другого 20 кульок то в першому ящику кульок залишиться у 4 рази менше ніж у другому скільки кульок лежить у кожному ящику
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть х шариков в первом ящике, у во втором. Система уравнений:х+10=у-10           у-х=20            у=20+х4(х-20)=у+20      4х-80=у+20    4х-у=100Подставляем из первого во второе:4х-20-х=100х=40у=20+х=60Ответ:в первом ящике 40 шариков, во втором - 60.