У коробці лежать 6 червоних і 5 чорних кульок.Яку найменшу кіль кість кульок треба вийняти навмання,щоб ймовірність того,що серед них є хоча б одна червона кулька,дорівнювала 1?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Припустимо ми витягли 5, чи менше кульок. Тоді існує варіант, за якого усі кулі - чорні. Якщо ми витягли 6 куль, то очевидно, що всі чорні серед них бути не можуть. Отже там буде хоча б одна червона. Відповідь: 6 куль.