У Красунчика є два тюльпани різних кольорів і три троянди також різних кольорів.Скільки різних букетів з трьох квіток він зможе скласти, використовуючи всі свої квіти?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 букетов)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Гость
5*4*3=60 букетів 5-стільки варіантів, яку квітку можна покласти першу 4-....,яку можна покласти другою 3-....., яку можна покласти третьою