У лесе пачууся тр..ск.Гэта тр..щчаць галины пад капытами л..ся.Лось -лясны волат,а никога не крыудзиць.Р..ги л..синыя нибы карона.Вставить пропущеные буквы.

У лесе пачууся тр..ск.Гэта тр..щчаць галины пад капытами л..ся.Лось -лясны волат,а никога не крыудзиць.Р..ги л..синыя нибы карона. Вставить пропущеные буквы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У лесе пачуўся трэск. Гэта трашчаць галіны пад капытамі лася. Лось - лясны волат, а нікога не крыўдзіць. Рогі ласіныя нібы карона.