У Михайлика є собачка Дунай .А прозвав його Дунаем дядько Степан .Зайшов він якось до Михайликового батька.А цуценя до нього .І як його звуть б Михайлику Дружок.Правда гарно?Є ні Не годиться ! У селі повно Дружків та Пушків.Дав...

У Михайлика є собачка Дунай .А прозвав його Дунаем дядько Степан .Зайшов він якось до Михайликового батька.А цуценя до нього .І як його звуть б Михайлику Дружок.Правда гарно?Є ні Не годиться ! У селі повно Дружків та Пушків.Давай назвем собачку Дунаем.Ця кличка сподобалась Михайлику. До слова цуценя треба добрать с тексту слова і записать .Виписать імена та клички тварин і людей Дать зоголовок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
цуценя - собачка . Дружок Пушок Дунай. Собачка Дунай