У Новоричну ніч із краини А і В назустріч один одному одночасно виїхали Санта Клаус та Діді Мороз і при зустричі привіталися через 3 години. Швидкість саней Санти становить 14 км/ год. а Діда Мороза 16 км/год., Яка відстань між...

У Новоричну ніч із краини А і В назустріч один одному одночасно виїхали Санта Клаус та Діді Мороз і при зустричі привіталися через 3 години. Швидкість саней Санти становить 14 км/ год. а Діда Мороза 16 км/год., Яка відстань між країни Аі В
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
57 должно быть в ответе точно
Гость
14*3=42 16*3=48 48+42=90 итого 90км между А и В