У помідорів кругла форма плоду домінує над грушоподібною.Із гібридного насіння виростили рослин,з яких 102 мали грушоподібні плоди,а 306-круглі.Скільки серед рослин гетерозигот?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
признак    генатип     А             круглая   а             грушевидная Р: Аа X Аа G: A     A      a     a  AA, aa, Aa, Aa AA, Aa, Aa - круглые аа - грушевидные нам нужны гетерозиготы(Аа, Аа), всех круглых 306, зн. нужно 306 /2=204. Ответ:204