Укажіть складне речення.А. На клумбі цвіли жоржини. чорнобривці, пахло прив'ялим духом полину.Б. Дівчата пряли починки, вишивали. готували сорочки на придане.В. Тугі, кошлаті гриви хлюпали в груди, повивали ноги. хапали за висо...

Укажіть складне речення. А. На клумбі цвіли жоржини. чорнобривці, пахло прив'ялим духом полину. Б. Дівчата пряли починки, вишивали. готували сорочки на придане. В. Тугі, кошлаті гриви хлюпали в груди, повивали ноги. хапали за високо зведені копита й тягли в глибінь. Г. Летять журавлі. курличуть тужливу пісню.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. На клумбі цвіли жоржини. чорнобривці, пахло прив'ялим духом полину.