Укажіть, яку з наведених нижче побудов можна виконати за допомогою одного циркуля: а) провести довільну пряму; б) побудувати промінь, що виходить із даної точки й проходить через іншу дану точку; в) відкласти на даній прямій ві...

Укажіть, яку з наведених нижче побудов можна виконати за допомогою одного циркуля: а) провести довільну пряму; б) побудувати промінь, що виходить із даної точки й проходить через іншу дану точку; в) відкласти на даній прямій від даної її точки відрізок, що дорівнює даному; г) жодну з перелічених побудов виконати не можна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С помощью циркуля можно выполнить задание в).