Українська.Потрібно підкреслити дієслова і всі іменники,які з ним зв'язані.У першому речені потрібно встановити зв'язок між словами.СВІЖА РОСЛИННІСТТ ІСКРИЛАСЬ ПРОТИ СОНЦЯ.ЗЕЛЕНОЮ ЛЕВАДОЮ ПОБІГЛА СТЕЖЕЧКА АЖ ДО СТАВКА.ДИХАВ СВІ...

Українська.Потрібно підкреслити дієслова і всі іменники,які з ним зв'язані.У першому речені потрібно встановити зв'язок між словами.СВІЖА РОСЛИННІСТТ ІСКРИЛАСЬ ПРОТИ СОНЦЯ.ЗЕЛЕНОЮ ЛЕВАДОЮ ПОБІГЛА СТЕЖЕЧКА АЖ ДО СТАВКА.ДИХАВ СВІЖИЙ ВІТЕРЕЦЬ.ПО СТАВКУ ПЛИГАЛИ МАЛЕНЬКІ ХВИЛІ І ВИБЛИСКУВАЛИ НА СОНЦІ СРІБНИМИ ГРЕБІНЦЯМИ.ЛАСТІВКИ ВИЛИСЬ НАД СТАВКОМ І ЧЕРКАЛИСЬ КРИЛОМ ВОДИ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рослинність іскрилась , побігла Стежечка