Українці, коли хочуть емоційно висловитися про те що якась справа не виконується, використовують вислів із твору відомого російського байкаря Івана Крилова ,, а віз й нині там" . Проте в українській мові є подібний вислів з бай...

Українці, коли хочуть емоційно висловитися про те що якась справа не виконується, використовують вислів із твору відомого російського байкаря Івана Крилова ,, а віз й нині там" . Проте в українській мові є подібний вислів з байки Леоніда Глібова. Серед запропонованих варіантів оберіть фразеологізм ужитий українським байкарем А) а фіра й досі там Б) а хура й досі там В) а сани й досі там Г) а підвода й досі там Д) а каруца й досі там
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) А хура й досі там