Установіть хронологічну послідовність подій: застосування у Львові братської школи,Люблінская унія.Об'єднання польського королівства та великого князівства Литовського в Річ Посполиту,створення Пересопницького євангелія

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)люблінська унія 1569 3)Пересопницьке євангеліє 1556-1561 1)об'єднання польського королівства і великого князівства литовського 1385 об'єднання польського королівства і великого князівства литовського в РІЧ ПОСПОЛИТУ 1569 це і є Люблінська унія. 4)братська школа- 1585