Установіть відповідність між фразеологізмами та їх тлумаченнями 1 губа не з лопуцька 2 жне, де не сіяв 3 жуки в голові 4 жаба душить А щось таке, що не має значення, чому не слід надавати значення Б про людину, яка не байдужа ...

Установіть відповідність між фразеологізмами та їх тлумаченнями 1 губа не з лопуцька 2 жне, де не сіяв 3 жуки в голові 4 жаба душить А щось таке, що не має значення, чому не слід надавати значення Б про людину, яка не байдужа до чогось, уміє вибрати найкраще В хтось комусь заздрить Г про не дуже розумну або недоумкувату людину Д про людину, яка любить жити за рахунок інших, звикла користуватися наслідками чужої праці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы: 1. Б 2. Д 3. А 4. В
Гость
ответы : 1)Б 2)Д 3)А 4)В