Утварыце имены па бацьку з дапамогай суфиксау -авич(-ович) и -аун-(оун) Михаил,Сямен,Иван,Рыгор,Игнат,Петр,Эдуард.Узор: Михаил—Михайлович,Михайловна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Міхаіл - Міхайлавіч, Міхайлаўна Сямён - Сямёнавіч, Сямёнаўна Іван - Іванавіч, Іванаўна Рыгор - Рыгоравіч, Рыгораўна Ігнат - Ігнатавіч, Ігнатаўна Пётр - Пятровіч, Пятроўна Эдуард - Эдуардавіч, Эдуардаўна