Утворити дієприкметники та вказати активні вони чи пасивні КАРАТИ,ІСНУВАТИ,ІЗОЛЮВАТИ,КИПІТИ,СЯЯТИ,ЛЕЖАТИ,НУДЬГУВАТИ,БРАКУВАТИ,МИТИ,ІГОНОРУВАТИ,ЛЯКАТИ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
покараний(пасивний),існуючий(активний),ізольований(пасивний),киплячий(активний),сяючий(активний), лежачий(активний),нудьгуючий(активний),бракуючий(активний),миючий(активний),ігноруючий(активний),лякаючий(активний). -уч,-юч,-ач,-яч - активний -н,-ен,-т - пасивний