Уяви що ти позичила диск своєму однокласнику. Вiн пообiцяв повернути йогу наступного тижня, але не дотримав слова, Можливо, завуб? Як сказати про це однокласнику, щоб він не образився? Яким видом речення за метою висловлювання ...

Уяви що ти позичила диск своєму однокласнику. Вiн пообiцяв повернути йогу наступного тижня, але не дотримав слова, Можливо, завуб? Як сказати про це однокласнику, щоб він не образився? Яким видом речення за метою висловлювання скористаєшся?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пам'ятаєш,я давав(ла) тобі диск? Поверни мені його,будь-ласка Я скористуюсь спонукальним видом речення.