В Казахстане много большых красивых городов в Астане есть музеи театры институты улицы Астаны широкие прямые Астана столица Казахстана я прочитал книгу про Казахстан переведите пожалуйста на казахский язык
Ответ(ы) на вопрос:
Қазақстанда көптеген əдемі қалалар бар. Астанада мұражай, театр, білім ошақтары бар. Астана көшелері тік əрі ұзыннан кеткен. Астана Қазақстанның бас қаласы мен бұны кітаптан оқыдым