В трьох пронумерованих пробірках містяться калій гідроксиду, цинк сульфату та сульфатної кислоти. За допомогою яких хімічних реакцій можна розпізнати ці речовини? Складіть план розпізнавання цих речовин та опишіть, які досліди ...

В трьох пронумерованих пробірках містяться калій гідроксиду, цинк сульфату та сульфатної кислоти. За допомогою яких хімічних реакцій можна розпізнати ці речовини? Складіть план розпізнавання цих речовин та опишіть, які досліди необхідно провести, щоб підтвердити їх. напишіть, де це можливо, рівняння реакції.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можно просто добавить в пробирки индикатор. Например, метилоранж. В пробирке с солью цвет индикатора не поменяется, в щелочной среде окрасится в жёлтый, а в кислотной — станет красным.