Велику літеру треба обрати в усіхВелику літеру треба обрати в усіх випадках у рядку А (П,п)авличкова лірика, (А,а)рхімедова силаБ (П,п)аризька комуна, (Г,г)ромадянська війна В (Д,д)ень знань , (З,з)елені свята Г вулиця (Н,н)евс...

Велику літеру треба обрати в усіх Велику літеру треба обрати в усіх випадках у рядку А (П,п)авличкова лірика, (А,а)рхімедова сила Б (П,п)аризька комуна, (Г,г)ромадянська війна В (Д,д)ень знань , (З,з)елені свята Г вулиця (Н,н)евська, (К,к)иївська вулиця
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А (П,п)авличкова лірика, (А,а)рхімедова сила