З*ясуйте структуру складного реченняВид речення1 складне з однорідною підрядністю2 складне з неоднорідною підрядністю3 складне з послідовною підрядністю4 складне з різними видами зв*язкуПриклад А Ніхто до тебе не озветься, хоч ...

З*ясуйте структуру складного речення Вид речення 1 складне з однорідною підрядністю 2 складне з неоднорідною підрядністю 3 складне з послідовною підрядністю 4 складне з різними видами зв*язку Приклад А Ніхто до тебе не озветься, хоч би й покликала кого, лише об стіни обіб*єтьсялуна од голосу твого Б Коли я йшов, Марусю, у повстання,я твердо знав, що ти уже моя В Я вижити мушу, я мушу вцілити, я мушу об*їхати смерть на шляху Г І я пішов, бо я ішов до тебе, бо ти мені світила, як зоря Д Який душа несла його тягар, про що тоді він радився із Богом, те знає лиш перо і каламар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Д. 2-Б. 3-Г. 4-А. Гадаю,що так.