Не потребує редагування речення А Місячне затемнення, останнє в 2011 році, спостерігали минулої ночі мільйони жителів Землі. Б Слідуючого разу повністю місячний диск сховається тільки в 2014 році В Цей самий близький природний ...

Не потребує редагування речення А Місячне затемнення, останнє в 2011 році, спостерігали минулої ночі мільйони жителів Землі. Б Слідуючого разу повністю місячний диск сховається тільки в 2014 році В Цей самий близький природний супутник ховається за тінню Землі лише частково Г Затемнення Місяця - гаряча пора для астрономів, що спостерігають і вивчають характеристики охололого супутника Д На піку затемнення, за київським часом, це було в шістнадцять тридцять вечора 10 грудня 2011 року, Місяць набув незвичайного відтінку
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г Затемнення Місяця - гаряча пора для астрономів, що спостерігають і вивчають характеристики охололого супутника. Але тут дщо теж мені не подобається: гаряча пора (не укр. фразеологізм), треба уживати займенник ЯКІ замість ЩО (бо астрономи множина). У інших варіантах речень помилки ще виразніші. Тому гадаю, що це все-таки речення Г.