Вiд поданих слiв утворiть слова способом складання. Чорне море - чорноморський. З?

Вiд поданих слiв утворiть слова способом складання. Чорне море - чорноморський. З??рi падають, вода граэ, карi очi, чорнi брови, повний вид, сiм струн, три поверхи, два яруси, трусити землю, варити сталь, робити хлiб.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зорепад, водограй, кароокий, чорнобровий, повновидий, семиструнний, триповерховий, двохярусний, землетрус, сталевар, хлібороб. Завдяки праці хлібороба на столі красується хліб із золотавою скоринкою.