Відокремленим означенням можна замінити виділену частину в реченні А).Рушники, які розвісили над вікнами й дверима, мали оберігати оселю від усьог...

Відокремленим означенням можна замінити виділену частину в реченні А).Рушники, які розвісили над вікнами й дверима, мали оберігати оселю від усьог...Відокремленим означенням можна замінити виділену частину в реченні А).Рушники, які розвісили над вікнами й дверима, мали оберігати оселю від усього нечистого. Б). Перед чорним шляхом, що пролягав через ліс, Ворон потяг по- від ліворуч. В).це була єдина копія твору, який ходив по Русі в рукописних списках. Г). перед очима замиrтіли великі зорі, що займалися в небі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А).Рушники, які розвісили над вікнами й дверима, мали оберігати оселю від усього нечистого. - А).Рушники, розвішані над вікнами й дверима, мали оберігати оселю від усього нечистого.