Виконайте синтаксичний розбір речень. А Мовчить, скупавшися в зимовім молоці, алея волохата. (М. Рильський) Б І він устав на горах перед нами, наш Київ. (М. Рильський) Прошу!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом, зі зворотним порядком слів.