Виписати з української народної казки діалог(невеличкий)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-А хто ,хто в мої хатці? -Я коза дереза От зайчик злякався,вибіг с хатки сів під дубком Сидить та й плаче .Коли йде ведмідь і питається -чого ти зайчику - побігайчику , плачеш ?  - Як же мені, ведмедику, не плакати ,коли в моїй хатці звір страшний седить ? А ведмідь: -От я його вижену !Побіг до хатки -А хто , хто в зайчиковій хатіці? А коза з печі : -Я -коза дереза . А ведмідь злякався та й каже :  -Ні зайчику не вижену боюсь.
Гость
"Коза-дереза!" Зайчик: -А хто, хто в моїй хатці? Коза:  -Я, коза-дереза, За три боки куплена, Півбока луплена! Тупу-тупу ногами, Ніжками затопчу, Хвостиком замету,- Тут тобі й смерть. Ведмедик: -А хто, хто в зайчиковій хатці? Коза: -Я, коза-дереза, За три боки куплена, Півбока луплена! Тупу-тупу ногами, Ніжками затопчу, Хвостиком замету,- Тут тобі й смерть.  Вовк: -А хто, хто в зайчиковій хатці?  Коза: - Я, коза-дереза, За три боки куплена, Півбока луплена! Тупу-тупу ногами, Ніжками затопчу, Хвостиком замету,- Тут тобі й смерть.  Лисичка: -А хто, хто в зайчиковій хатці?  Коза:  -Я, коза-дереза, За три боки куплена, Півбока луплена! Тупу-тупу ногами, Ніжками затопчу, Хвостиком замету,- Тут тобі й смерть.  Рак: -А хто, хто в зайчиковій хатці?  Коза: - Я, коза-дереза, За три боки куплена, Півбока луплена! Тупу-тупу ногами, Ніжками затопчу, Хвостиком замету,- Тут тобі й смерть.  Рак: -А я, рак-неборак,  Як ущипну, -буде знак!