ВИПІШИТЬ З КОЖНОЇ ГРУПИ СЛІВ ОДНЕ, ЯКЕ НЕ Є СПІЛЬНОКОРЕНЕВИМ ДО ВИДІЛЕНОГО. 1. ВОЗИТИ- завіз, підвода, підвозити 2.РІК- щороку,ршчний,роком 3....

ВИПІШИТЬ З КОЖНОЇ ГРУПИ СЛІВ ОДНЕ, ЯКЕ НЕ Є СПІЛЬНОКОРЕНЕВИМ ДО ВИДІЛЕНОГО. 1. ВОЗИТИ- завіз, підвода, підвозити 2.РІК- щороку,ршчний,роком 3....ВИПІШИТЬ З КОЖНОЇ ГРУПИ СЛІВ ОДНЕ, ЯКЕ НЕ Є СПІЛЬНОКОРЕНЕВИМ ДО ВИДІЛЕНОГО. 1. ВОЗИТИ- завіз, підвода, підвозити 2.РІК- щороку,ршчний,роком 3. БУДИНОК - будувати, будити, будівницьтво, забудовник. 4. ЛИСТЯНИЙ- листок, листочок, листяні, безлистяний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Підвода 2. Річний 3. Будити 4. Безлистяний