Виправте і запишіть правильно слова, словосполучення і речення. Виписка з протоколу, подача документа, особовий рахунок в ощадному банку, текучіс...

Виправте і запишіть правильно слова, словосполучення і речення. Виписка з протоколу, подача документа, особовий рахунок в ощадному банку, текучіс...Виправте і запишіть правильно слова, словосполучення і речення. Виписка з протоколу, подача документа, особовий рахунок в ощадному банку, текучість кадрів, прийняти заходи з поліпшення ситуації. Документ включає важні відомості. У звіті зустрічаються прорахунки. Винахід за своїм змістом протирі...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Витяг із протоколу надання документу особовий рахунок в ощадному банку плинність кадрів вжити заходів для покращення ситуації   Документ містить важливі відомості. У звіті трапляються прорахунки. Винахід своїм змістом суперечить суспільним інтересам. У плані розроблені заходи щодо покращення трудової дисципліни. Кожен наступний запит щодо погашення заборгованості по заробітній платі службовцям ускладнює її повну виплату.