Виправте словосполуки Представився завідувачем – На столику біля телефону – На протязі п’яти років – Оціночні характеристики – З розрахунків витікає, що… − З точки зору перевізника − та Чуженецькі Граждани Нормовується

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Представився завідуЮЧИм Біля телефону на столику З погляду перевізника Протягом п’яти років З розрахунків, виходить, що… Чужинські громадяни нормується