Визначте формулу сполуки що містить 48% Оксігену 12% Карбону та невідомий метал що це за сполука що ви знаєте про неї

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано:                             48:16 = 12:12 = 3:1 (індекси) w(O)=48% w(C)=12%                         MxCO3 - дана формула - сіль карбонатної кислоти Знайти:                              Mx - це невідомий метал, просто підставляєш MxOyCz                              необхідний