Визначте кількість підрядних частин у реченні: Досі, коли Тання думала про війну, коли обговорювали між собою невтішні, ким-небудь завезені з міста фронтові зведення, її, при всій трагічності подій, все ж не покидала надія на я...

Визначте кількість підрядних частин у реченні: Досі, коли Тання думала про війну, коли обговорювали між собою невтішні, ким-небудь завезені з міста фронтові зведення, її, при всій трагічності подій, все ж не покидала надія на якесь чудо, сподівання на те, що одної прекрасної днини війна враз кінчиться, кінчиться так само раптово, як і почалась...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ТУТ 4 ПІДРЯДНІ ЧАСТИНИ:  1) коли Таня думала про війну, 2) коли обговорювали між собою невтішні, ким-небудь завезені з міста фронтові зведення,  3) що одної прекрасної днини війна враз кінчиться, кінчиться так само раптово, 4) як і почалась...