Визначте основні етапи діяльності князя данила галицького і дайте ім харектеристику допоможіть будьласка це терміново.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 етап (1199-1205 рр.) - утворення і становлення Галицько-Волинського князівства. 3 ослабленням Київської Русі. 2 етап (1205-1233рр.) - тимчасовий розпад єдиної держави. Після смерті Романа Мстиславича єдність Галицько-Волинського князівства була тимчасово порушена. Розпочався майже сорокарічний період міжусобних воєн та іноземного втручання у справи галицьких і волинських земель 3 етап (1238-1264 рр.) - об'єднання та піднесення князівства, активна боротьба із золотоординським ярмом. 4 етап (1264-1323 рр.) - початок поступового занепаду держави