Визначте правовідносини в тексті та розкрийте їх склад. Схарактеризуйте підстави виникнення цих правовідносин. «Сьогодні у Михайла день народження. Його привітали батьки, дідусь з бабусею, сестра, друзі. Найближчий друг Костя п...

Визначте правовідносини в тексті та розкрийте їх склад. Схарактеризуйте підстави виникнення цих правовідносин. «Сьогодні у Михайла день народження. Його привітали батьки, дідусь з бабусею, сестра, друзі. Найближчий друг Костя подарував збірку фільмів Інгмара Бергмана для його колекції світової класики кіно. Михайло дуже зрадів подарунку».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хз совсем мне тоже надо помогите пж завтра контрольная