Визначте пропущене та зайве в ланцюжку термінів, узагальніть й укажіть правове явище, якому вони відповідають та поясніть його Звичаї, традиції; моральні норми; ____________________________________________ ; закони, корпоративн...

Визначте пропущене та зайве в ланцюжку термінів, узагальніть й укажіть правове явище, якому вони відповідають та поясніть його Звичаї, традиції; моральні норми; ____________________________________________ ; закони, корпоративні норми; релігійні норми – це
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пропущене: правові норми. Зайве: закони. Це соціальні норми