Визначте рядок, у якому допущено помилки при відмінюванні прізвищ чи імен. 1. Шинкарука Миколи, Шикаруком Миколою, Шинкорукові Миколі. 2. Яременко Івана, Яременко Іваном, Яременко Іванові. 3. Твердохліб Тетяни, Твердохліб Тетя...

Визначте рядок, у якому допущено помилки при відмінюванні прізвищ чи імен. 1. Шинкарука Миколи, Шикаруком Миколою, Шинкорукові Миколі. 2. Яременко Івана, Яременко Іваном, Яременко Іванові. 3. Твердохліб Тетяни, Твердохліб Тетяною, Твердохліб Тетяні. 4. Чередниченко Оксани, Чередниченко Оксаною, Чередниченко Оксані.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чисто логично- 1 строчка. Во всех 3-х остальных: одинаково (просто имена и фамилии разные). А там- меняются. Да и в принципе, звучит странно в первой строчке.