Визначте тему , головну думку та художнi засоби поэзii Л . Костенко" Чайка на крижинi@

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: образ людини, відштовхнутої суспільствомГоловна думка: навіть якщо ти однин і в небезпеці, то все одно маєш духовні крила, які врятують, коли крижина почне тонути.Художні засоби:Епітети:біла, стара свита; темна, широка Одра; тонка, майже прозора крижина.Метафори: В цьому році зима не вдягала білої свити//Часом вже й приміряла, та хтось її зразу крав.//Пошукала, поплакала..//Бідувала в старій із торішніх зів"ялих трав.Риторичне запитання: Що ж робити? Нащо крилатим ґрунт під нога