Визначте види складних речень. 30 балів! 1) Вік живи - вік учись. 2) Яка головонька, така й розмовонька. 3) Удар забувається, а слово пам'ятається. 4) Вовка боятися - в ліс не ходити. 5) Хто горя не бачив, той і щастя не з...

Визначте види складних речень. 30 балів! 1) Вік живи - вік учись. 2) Яка головонька, така й розмовонька. 3) Удар забувається, а слово пам'ятається. 4) Вовка боятися - в ліс не ходити. 5) Хто горя не бачив, той і щастя не знає. 6) Як сіно косять, то дощів не просять.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Визначте види складних речень: 1) Це односкладне речення, узагальнено-особове 2) Називне речення 3) Складносурядне 4)Це односкладне речення, узагальнено-особове 5) Це односкладне речення, узагальнено - особове 6) Це односкладне речення, узагальнено - особове