Яку форму дієслова називають дієприкметником? Які ознаки дієприкметника спільні з дієсловом, А які - з прикметником?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дієприкметник-особлива форма дієслова, яка пояснюючи присудок називає додаткову дію і відповідає на питання що ролячи і що зробивши.Ознаки дієслова дієприкметник має вид, час, може мати залежні слова. Ознаки прикметника вказує на ознаку.