Визначте, яка маса солі утвориться в результаті повної нейтралізації етанової кислоти кількістю речовини 0.3 моль розчином натрій гідроксиду.Если можно то желательно полностью с Дано, спасибо большое )

Визначте, яка маса солі утвориться в результаті повної нейтралізації етанової кислоти кількістю речовини 0.3 моль розчином натрій гідроксиду. Если можно то желательно полностью с Дано, спасибо большое )