Всім привіт!!!Мені дуже потрібна ваша допомога.Напишіть будь ласка словниковий диктант на велику літеру та лапки.Дякую усім)))*

Всім привіт!!!Мені дуже потрібна ваша допомога. Напишіть будь ласка словниковий диктант на велику літеру та лапки. Дякую усім)))*
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жан-Жак, Зиновій-Богдан, , Афіна, Ахіллес, Марія-Тереза, Перун, Верховна Рада України, Великий Віз, Велика Ведмедиця, Козеріг,  поема «Енеїда», повість «Тіні забутих предків», опера «Запорожець за Дунаєм», пісня «Стоїть гора високая», підручник «Історія України»,  медаль «За відвагу», цукерки «Пташине молоко»., Шевченкові поезії, НЛО, АТС, СНД, УРП,  Нобелівська премія.