Вставте пропущені розділові знаки. 1). Прибіжить іноді на поляну з гущавини зайчик та поскубе зеленої травиці прискаче сполохана сарна й постриже вушками на поляні пристрибає спритно білочка поласувати горішків торішніх. 2). Н...

Вставте пропущені розділові знаки. 1). Прибіжить іноді на поляну з гущавини зайчик та поскубе зеленої травиці прискаче сполохана сарна й постриже вушками на поляні пристрибає спритно білочка поласувати горішків торішніх. 2). Нехай сьогодні виступить Сергій або Петро або Семен. 3). Тече вода в синє море та не витікає. 4). Тягнись не тягнись гарячись не гарячись уже все одно. 5). Тут кажуть уночі горять вогні болотні чи світяться корчі. 6). І шторм гримів на сто октав і він той шторм намалював і дивувались люди. 7). І стеляться обрії милі і вечір в ясній далині і карії очі і рученьки білі ночами насняться мені. 8). Василько знайшов у запічку важкі од латок штанці велику засмальцьовану гімнастерку батьків подарунок із фронту і став одягатися. 9). З вивороту в штанцях було багато стрьопів пальці щораз зачіпалися за них тому Василько довго плигав на одній нозі доки натяг обидві холоші. 10). Потім у сінях знайшов іржаву саперну лопатку вищерблену осколком і пішов у хлів копати черв’яків. 11). У хліві крім ластів’я́чого гнізда під кроквою нічого не було. 12). Старий гній на тому місці де стояла колись корова видихався і пах сирою льоховою землею. 13). Кубельце було давнє і зашкарубло мов череп’яне. 14). Мати цідила молоко крізь чистий полотняний рушник і набирала кухлик йому. Воно шумувало лоскотало ніс на губах залишалися теплі бульбашки і лопались. 15). Дехто скаже що це слово знане з давніх-давен. 16). Мовляв це народне слово видобуте літературною мовою з глибин душі народу-мовотворця. Однак не поспішайте з таким категоричним висновком. 17). Як могло статися що таке поетичне слово відсутнє в безсмертних творіннях українського класика? Але це насправді так.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай сьогодні виступить Сергій, або Петро, або Семен